Polski Związek Pływacki wraz z Komitetem Technicznym Pływania Synchronicznego zawiadamia o powołaniu następujących osób na obóz Kadry Narodowej w dniach 23-28 kwietnia w COS w Cetniewie.

Polski Związek Pływacki wraz z Komitetem Technicznym Pływania Synchronicznego zawiadamia o powołaniu następujących osób na obóz Kadry Narodowej w dniach 10-15 marca w COS w Zakopanym.

Trenerzy:

Weronika Sękowska

Izabela Mroczek

Elżbieta Kwaśniewska

Lp.

Polski Związek Pływacki wraz z Komitetem Technicznym Pływania Synchronicznego zawiadamia o powołaniu następujących osób na obóz Kadry Narodowej w dniach od 6-12 grudnia 2018 w COS w Cetniewie (Władysławowo).

Polski Związek Pływacki wraz z Komitetem Technicznym Pływania Synchronicznego zawiadamia o powołaniu następujących osób na Obóz Szkoleniowy Kadry Narodowej w Zakopanym w dniach od 3. do 7. listopada 2018r.

Polski Związek Pływacki wraz z Komitetem Technicznym Pływania Synchronicznego zawiadamia o powołaniu następujących osób na Obóz Szkoleniowy Kadry Narodowej w Poznaniu w dniach od 9. do 15. lipca 2018r. oraz na Mistrzostwa Świata Juniorów w Pływaniu Artystycznym w Budapeszcie w dniach od 15. do 22. lipca 2018r.

Strony