FINA Artistic Swimming Development School for Judges (2019-6)

Witam serdecznie,

Z ogromną przyjemnością informuję, że po raz pierwszy, w 2019 roku w wyniku konkursu FINA zdecydowała się powierzyć nam organizację szkolenia dla sędziów. Odbędzie się ono w WARSZAWIE w dniach 22-24 lutego 2019 roku.

Aktualnie obowiązuje nowy system kwalifikacji i rozwoju sędziów. Szczegółowo można zapoznać się z nim tutaj: https://learning.fina.org/wp-content/uploads/2018/11/2018-2021-AS-Certification-Pathway-V2.pdf

Szkoła, która odbędzie się w Warszawie to szkoła na poziomie ZAAWANSOWANYM (ADVANCED) i skierowana jest do osób, które chciałaby pogłębić swoją wiedzę i/lub chciałaby w kolejnym roku przystąpić do certyfikacji na sędziego FINA.

Szczegółowy opis dotyczący adresatów – uczestników szkolenia:

AS Development Schools – Advanced level are designed for National Federations that have their own judges schools programmes and want to promote their national judges to be qualified as FINA Judges. It is recommended for those federations running national Artistic Swimming Age Group and Senior competitions. This school caters to those who require more in depth training of skills at an advanced level and helps to prepare participants to attend, participate and certify at a FINA Artistic Swimming Certification School for Judges.

Please note that the following individuals do not need to attend a FINA Artistic Swimming Development School and may attend a FINA Artistic Swimming Certification School to write their exam: National Team Elite Swimmers (retired), National Team coaches and national Judges, as long as the following requirements have been met:

  • Significant judging activity at a national level involving different age groups for a minimum of 3 years
  • Judging at international events hosted by their own Federation
  • Proven judging ability with strong evaluations from an evaluator for a minimum of 3 years

W plikach do pobrania poniżej znajdziecie Państwo szczegółową informację dotyczącą szkolenia, a także jego ramowy program.

To co szczególnie istotne, to fakt, że przy zapisach DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ – po przekroczeniu 30 osób system zamyka się automatycznie.

Zgłoszenia trzeba dokonać przez Polski Związek Pływacki, a ze względu na konieczność wprowadzenia danych do systemu zgłoszenia od Państwa będą przyjmowane nie późnej niż do 18 stycznia 2019 (pod warunkiem dostępności miejsc).

Gorąco zachęcam do udziału w szkoleniu - to naprawdę wyjątkowa okazja. Aby wziąć udział należy:

  1. wypełnić załączony plik excel i odesłać go WRAZ ze skanem paszportu ORAZ zdjęciem paszportowym/z dowodu osobistego (zdjęcie en face na jasnym/białym, jednolitym tle)
  2. na adres mailowy Pani Magdaleny Grzesik w PZP: m.grzesik@polswim.pl
  3. w tytule podając: Szkolenie sędziów FINA – 22-24.02.2018 + swoje imię i nazwisko

Linki: 

http://fina.org/development

http://fina.org/development-calendar

Pozdrawiam serdecznie,

Monika Szczęśniak