NADZWYCZAJNE WALNE ZEBRANIE KOMITETU TECHNICZNEGO PŁYWANIA SYNCHRONICZNEGO/ARTYSTYCZNEGO

NADZWYCZAJNE WALNE ZEBRANIE KOMITETU TECHNICZNEGO PŁYWANIA SYNCHRONICZNEGO/ARTYSTYCZNEGO

Informujemy, że podczas posiedzenia w dniu 9 października 2021 r. Zarząd Polskiego Związku Pływackiego podjął uchwałę nr 12/10/2021 o zwołaniu Nadzwyczajnego Walnego Zebrania Komitetu Technicznego Pływania Synchronicznego/Artystycznego w dniu 27 listopada 2021 r. w Poznaniu:

Pierwszy termin – 27 listopad 2021 r. początek godz. 11:00;

Drugi termin – 27 listopad 2021 r. początek godz. 11:15.

W Walnym Zebraniu mogą uczestniczyć wyłącznie przedstawiciele, którzy posiadają pisemne potwierdzenie swojego mandatu wydane przez Klub, którego są przedstawicielem. Dokument będzie wymagany przy wydaniu mandatu przed rozpoczęciem Walnego Zebrania.

Prosimy także o zgłoszenie przedstawicieli Klubu pisemnie zgodnie z załączonym poniżej wzorem nie później niż na 7 dni przed terminem Walnego Zebrania.

Nadzwyczajne Walne Zebranie odbędzie się w Szkole Mistrzostwa Sportowego Marcina Gortata (budynek ZSGD) ul. Szamotulska 33, 60-365 Poznań.

Informacja o przydzielonych mandatach oraz Projekty Porządku obrad i Regulaminu zebrania znajdują się poniżej w plikach do pobrania.

W przypadku pytań dotyczących Walnego Zebrania prosimy o kontakt telefoniczny z Panią Magdaleną Grzesik Dyrektor Biura PZP tel. 880 746 066 lub mailowy na adres m.grzesik@polswim.pl.